V důsledku svátků se mohou dodací lhůty uvedené na stránkách produktu lišit.

PískovištěCreative space for infinite fun

Dětské pískoviště na zahradě

Pískoviště se skvěle hodí do každé zahrady! Pokud je pískoviště vhodně umístěno, nabízí dětem ideální prostor k hraní, přehrabování se v písku i ke kreativitě. Pískoviště s poklopem optimálně chrání před všemi rozmary počasí! Pro ještě větší zábavu můžeš propojit pískoviště s dětským hřištěm.

Pískoviště

Omlouváme se, ale momentálně nejsou v prodeji žádná pískoviště.

Dětská pískoviště FATMOOSE

Dětská pískoviště FATMOOSE jsou ideálním zahradním herním prvkem. Nezáleží na tom, zda je to pískoviště s dětským domečkem, pískoviště s lavičkou na sezení nebo dokonce dětské hřiště s pískovištěm. Pískoviště se zkrátka hodí do každé zahrady. Nabízí nekonečnou zábavu a spoustu prostoru pro kreativní rozvoj. V dětském pískovišti mohou ti nejmenší vlastníma rukama vytvářet svět hradů a různých dobrot z písku, dolovat, přehrabovat hromady nebo prostě dělat s vodou bláto. Během volného odpoledne se dá určitě postavit pískoviště za pouhých pár hodin a nasypat do něj písek – a zábava může začít.

Dřevěné pískoviště s poklopem

Přesvědč se o výhodách pískoviště s poklopem. Pískoviště od FATMOOSE se vyznačuje zejména přirozeným vzhledem a solidní kvalitou. Pískoviště ze dřeva s poklopem nabízí na rozdíl od plastového modelu dlouhou životnost i ve venkovních prostorách a je odolné proti povětrnostním vlivům. K ochraně jemného písku před nepřízní počasí a zvířaty je ideální pískoviště s poklopem. Ten chrání pískoviště před listím a další nečistotou, takže se o pískoviště s poklopem velmi snadno pečuje. Víko se nezavírá kompletně, takže v důsledku hromadění vlhkosti nedochází k tvorbě plísní, čímž je zaručena dlouhodobá trvanlivost.

Pokud se rozhodneš pro koupi pískoviště, v našem e-shopu jistě najdeš ten správný model pro potřeby své rodiny. Vybírat můžeš mezi modely s odnímatelným nebo integrovaným poklopem. Ten se dá snadno sklopit a vznikne tak praktická lavička na sezení. Aby byla hrací plocha dodatečně chráněna před případnými kořínky a červy, můžeš pískoviště vyložit netkanou mulčovací textilií.

Smontování pískoviště

Bez ohledu na to, zda se rozhodneš pro samostatné pískoviště nebo dětský domeček s pískovištěm, modely FATMOOSE splynou zcela přirozeně s tvou zahradou. Také houpačku lze optimálně kombinovat s pískovištěm. Již před montáží by sis měl pořádně rozmyslet a naplánovat, kde se dá pískoviště pohodlně umístit a pak už nebude bujarému hraní nic stát v cestě. Navíc si můžeš zakrytí dětského pískoviště snadno přimontovat i sám, např. pokud už vlastníš dětské hřiště s pískovištěm nebo chceš písek ochránit před nečistotami. Pokud máš nějaké další dotazy týkající se našich produktů, mrkni na naše FAQ, tedy často kladené dotazy.