PískovištěCreative space for infinite fun

Dětské pískoviště na zahradě

Pískoviště se skvěle hodí do každé zahrady! Pokud je pískoviště vhodně umístěno, nabízí dětem ideální prostor k hraní, přehrabování se v písku i ke kreativitě. Pískoviště s poklopem optimálně chrání před všemi rozmary počasí! Pro ještě větší zábavu můžeš propojit pískoviště s dětským hřištěm.

Pískoviště

Omlouváme se, ale momentálně nejsou v prodeji žádná pískoviště.

Dětská pískoviště FATMOOSE

Dětská pískoviště FATMOOSE jsou ideálním zahradním herním prvkem. Nezáleží na tom, zda je to pískoviště s dětským domečkem, pískoviště s lavičkou na sezení nebo dokonce dětské hřiště s pískovištěm. Pískoviště se zkrátka hodí do každé zahrady. Nabízí nekonečnou zábavu a spoustu prostoru pro kreativní rozvoj. V dětském pískovišti mohou ti nejmenší vlastníma rukama vytvářet svět hradů a různých dobrot z písku, dolovat, přehrabovat hromady nebo prostě dělat s vodou bláto. Během volného odpoledne se dá určitě postavit pískoviště za pouhých pár hodin a nasypat do něj písek – a zábava může začít.

Dřevěné pískoviště s poklopem

Přesvědč se o výhodách pískoviště s poklopem. Pískoviště od FATMOOSE se vyznačuje zejména přirozeným vzhledem a solidní kvalitou. Pískoviště ze dřeva s poklopem nabízí na rozdíl od plastového modelu dlouhou životnost i ve venkovních prostorách a je odolné proti povětrnostním vlivům. K ochraně jemného písku před nepřízní počasí a zvířaty je ideální pískoviště s poklopem. Ten chrání pískoviště před listím a další nečistotou, takže se o pískoviště s poklopem velmi snadno pečuje. Víko se nezavírá kompletně, takže v důsledku hromadění vlhkosti nedochází k tvorbě plísní, čímž je zaručena dlouhodobá trvanlivost.

Pokud se rozhodneš pro koupi pískoviště, v našem e-shopu jistě najdeš ten správný model pro potřeby své rodiny. Vybírat můžeš mezi modely s odnímatelným nebo integrovaným poklopem. Ten se dá snadno sklopit a vznikne tak praktická lavička na sezení. Aby byla hrací plocha dodatečně chráněna před případnými kořínky a červy, můžeš pískoviště vyložit netkanou mulčovací textilií.

Smontování pískoviště

Bez ohledu na to, zda se rozhodneš pro samostatné pískoviště nebo dětský domeček s pískovištěm, modely FATMOOSE splynou zcela přirozeně s tvou zahradou. Také houpačku lze optimálně kombinovat s pískovištěm. Již před montáží by sis měl pořádně rozmyslet a naplánovat, kde se dá pískoviště pohodlně umístit a pak už nebude bujarému hraní nic stát v cestě. Navíc si můžeš zakrytí dětského pískoviště snadno přimontovat i sám, např. pokud už vlastníš dětské hřiště s pískovištěm nebo chceš písek ochránit před nečistotami. Pokud máš nějaké další dotazy týkající se našich produktů, mrkni na naše FAQ, tedy často kladené dotazy.