Naše
filozofie

Příroda je to nejlepší dětské hřiště
a je otevřená po celý rok

Zablácené ruce, tráva pod nohama, objevování přírody - ve fatmoose věříme, že každé dítě si zaslouží svobodu prozkoumávat své okolí v bezpečném herním prostředí, že jsou děti hravým způsobem podporovány ve fyzickém a duševním rozvoji a motivovány ke hře venku bez ohledu na počasí. Proto jsme se pustili do výroby přírodních dětských hřišť, které ti umožní vytvořit útočiště pro venkovní hraní přímo na tvé zahradě.

 • Zkoumání
 • Učení
 • Hraní

Dětská hřiště
inspirovaná přírodou

Náš závazek přesahuje rámec hraní.
Jako společnost, která k výrobě dětských hřišť využívá přírodní zdroje, víme, že není možné od přírody jen brát, ale že je také nutné přírodě něco vrátit. Proto víme, jak důležité je vytvořit udržitelnou budoucnost pro naše děti, a chceme přispět k zachování přírody jako jejich hřiště:

10
LET
ZÁRUKY¹
 • Pečlivě vybírané materiály

  Pro naše dětská hřiště primárně používáme přirozeně rostlé dřevo, materiál, který byl pečlivě vybrán pro svou odolnost a kvalitu. Díky tomu jsou naše dětská hřiště nejen trvanlivá, ale také šetrná k přírodě.

 • Evropský původ

  Klademe velký důraz na kvalitu a svědomité zacházení s naším dřevem. Proto také většinu dřeva získáváme z místních lesů v jihovýchodním Německu.

 • Záruka celého dětství¹

  V kvalitu a trvanlivost našeho dřeva máme naprostou důvěru. Proto poskytujeme na všechny dřevěné části prolézaček a houpaček pro soukromé použití desetiletou záruku¹, aby si na nich děti mohly hrát celé roky.

Naše cesta k zelenější budoucnosti

Stejně jako se organicky vyvíjí příroda, vyvíjí se i naše cesta k zelenější budoucnosti. Na základě našeho závazku k životnímu prostředí budeme neustále přizpůsobovat a zlepšovat naše iniciativy, abychom mohli čelit měnícím se výzvám a příležitostem. Protože jsme přesvědčeni o tom, že včasné sepětí s přírodou formuje uvědomělé chování, je pro nás obzvláště důležité, aby děti důkladně porozuměly životnímu prostředí a chovaly se k němu šetrně. Naučme se společně pečovat o životní prostředí.

Ekologické příslušenství

Pracujeme na nahrazení našeho příslušenství alternativami vyrobenými z biologicky odbouratelného plastu.

Snižujeme svou uhlíkovou stopu

Snažíme se zásobovat náš výrobní závod solární energií, abychom snížili naše emise.

Vytváření povědomí o životním prostředí

Jako značka se zasazujeme o to, aby děti chodily co nejvíce ven a učily se pomáhat přírodě. Tím u nich již od útlého věku vytváříme povědomí o životním prostředí.

Přírodní plachty

Naším cílem je nahradit současné plastové plachty konopnými a dalšími přírodními materiály.

Snižování množství odpadu

Nechceme, aby dřevo z vysloužilých dětských prolézaček našich zákazníků skončilo jako odpad, ale využíváme ho k upcyklaci a výrobě nových produktů, jako jsou například truhlíky na květiny.

Přidej se k nám a dopřej svým ratolestem vzrušující dětství!

Zjisti, proč si ostatní rodiče vybrali právě fatmoose, a připoj se k naší komunitě a připrav svým potomkům nezapomenutelné dětství.

Již 41 zákazníků zanechalo své hodnocení

Trustscore 4,7 | 41 recenze