Dětské hřištěPerfect fit for your garden

Dřevěná dětská hřiště

Dbáme na přirozené a udržitelné pěstování dřeva. Dřevo navíc potřebuje opravdu láskyplnou péči, aby se ochránilo před houbami, hnilobou, plísní i nepřízni počasí. FATMOOSE proto dřevo zušlechťuje vysoce kvalitní vodoodpudivou impregnací, jaká se používá i pro veřejná dětská hřiště (školky, školy). Tím se přirozeným způsobem zvyšuje životnost a bezpečnost dětského hřiště.

Dětské hřiště

Stránka
Stránka

Dětská hřiště FATMOOSE – vhodná do každé zahrady

Chtěli byste svým dětem vytvořit báječné prostředí pro hraní s kamarády, pohyb na čerstvém vzduchu i jen tak pro zábavu? Pak je pro vás a vaši rodinu dětské hřiště FATMOOSE na zahradu to pravé ořechové. A je vlastně jedno, zda si vyberete klasické dětské hřiště s houpačkou nebo útulné dětské hřiště s domečkem. Naše dětská hřiště kombinují sportovní výzvy s nezaměnitelným designem, takže dřevěné dětské hřiště od FATMOOSE představuje ideální vybavení, které se hodí opravdu do každé zahrady.

Udělejte svým dětem radost a vykouzlete jim šťastný úsměv na tváři s některým z různých modelů naší nabídky dětských hřišť: v dětském hřišti se stromovým domečkem mohou malí průzkumníci z výšky sledovat celý svůj herní ráj na zahradě a sdílet svá tajemství ve svém vlastním úkrytu. A pokud popustíte uzdu své fantazie, může se nové dětské hřiště jako mávnutím kouzelného proutku proměnit v hrací hrad. A co byste řekli dětskému hřišti se skluzavkou, houpačkou a pískovištěm? V případě zakoupení celého tohoto balíčku vybavení se děti opravdu dosyta vyřádí s kamarády a budou nacházet spoustu možností, jak do své hry začlenit nejrůznější nové prvky. V našem e-shopu najdete vhodný model pro jakoukoli velikost zahrady! Pokud si chcete koupit dětské hřiště, jistě najdete u FATMOOSE ideální model – stejně individuální jako jste vy, vaše rodina a váš životní styl.

Vykouzlete s dětským hřištěm úsměvy na dětských tvářích

S dětským hřištěm FATMOOSE ze dřeva je zajištěna nejen ta nejvyšší kvalita, ale také přírodní a vysoce kvalitní design, který se jistě hodí do každé zahrady. Vzhledem k tomu, že naše dětská hřiště vyvíjíme a vyrábíme sami od první myšlenky až po poslední šroub, je celý tento proces profesionálně kontrolován. Dokonce ještě před odesláním vašeho zahradního dětského hřiště se provádí pečlivá kontrola kvality. FATMOOSE používá na dětská hřiště pouze přírodní dřevo a vysoce kvalitní příslušenství. Také všechny zakoupené produkty jsou pečlivě zkontrolovány, abychom mohli zaručit, že splňují požadavky FATMOOSE. Nejen, že všechny kroky od vývoje až po přepravu sami individuálně provádíme, kontrolujeme a schvalujeme. Zaměřujeme se též na současné evropské standardy, abychom vám i nám zaručili tu nejvyšší úroveň zabezpečení, stability a životnosti. Díky tomu také dětské hřiště vydrží i to nejdivočejší houpání nebo sjiždění po skluzavce.

Kromě bezpečnosti se přirozeně zaměřujeme také na neotřelý design – je stejně jedinečný a rozmanitý jako záliby vašich dětí. Proto neustále vytváříme a vyvíjíme nové nápady, které jsou dokonale přizpůsobeny potřebám vaší rodiny. FATMOOSE tak zaručuje, že vy i vaše děti si budete stejnou měrou užívat bezpečnost i zábavu. U nás máme pro každého něco! Srdcem vaší zahrady se tak stane malé dětské hřiště nebo dětské hřiště s pískovištěm.

Dětské hřiště – snadná vlastnoruční montáž

U FATMOOSE najdete dětaká hřiště pro malé zahrady i větší modely, jako jsou dětská hřiště s výškou podesty 150 cm. Jakmile si vyberete vhodnou hrací věž, může začít vlastní stavební projekt. Nejprve si naplánujte, kam dětské hřiště v zahradě nejlépe umístíte, aby mohlo dětem nabídnout co nejvíce zábavy. Díky jednoduchému montážnímu návodu na dětské hřiště a s jedním nebo dvěma ochotnými pomocníky bude dětské hřiště s pískovištěm brzy sestaveno a nabídne odolné prostředí pro spoustu zábavy. Pro maximální bezpečnost vašich dětí se dřevěné dětské hřiště pevně ukotvuje v zemi do betonu. Děti teď mohou bez obav stavět hrady z písku a čelit novým sportovním výzvám při lezení, klouzání a cvičení. Ideální doplněk pro vaši zahradu a aktivní, šťastné děti!

Náš tip: pokud hledáte nějakou opravdu výhodnou nabídku, mrkněte na naši stránku s výprodejem. Na ní najdete v našem výprodeji dětských hřišť lecjaké laciné dětské hřiště.