Inspirováni
přírodou

Dětské houpačky FATMOOSE ze dřeva

S dřevěnou houpačkou FATMOOSE uděláš svému dítěti spoustu radosti. Ať už se bude chtít vyřádit společně se svými sourozenci nebo kamarády, dětská houpačka na zahradě je skvělou příležitostí k dovádění na čerstvém vzduchu. Při našem vlastním vývoji a výrobě našich houpačkových konstrukcí a dětských hřišť klademe zvláštní důraz na maximální a udržitelnou kvalitu, aby byla bezpečnost tvých dětí zaručena stejně dlouho jako jejich zábava. Celý proces je odborně sledován a pochopitelně ještě před odesláním tvé houpačky do zahrady se provádí poslední důkladná kontrola kvality. Smrkové nebo borové dřevo použité na výrobu houpaček pochází z přirozených a trvale udržitelných porostů a je symbolem mimořádné životnosti ve venkovním prostředí. Sloupky z něj zhotovené dodávají dětským houpačkám na zahradě dokonalou stabilitu, což je základní požadavek pro bezstarostné a bezpečné hraní. Masivní nosník houpačky unese hravě dvě děti, takže se můžou na dřevěné houpačce vyřádit do sytosti. Pomocí přiloženého montážního návodu můžeš projekt „vlastnoruční sestavení houpačky“ snadno vzít do vlastních rukou. Dětské dřevěné houpačky FATMOOSE jsou symbolem dlouholeté radosti ze hry. A abychom to mohli garantovat, zvyšujeme ještě trvanlivost materiálu. Dřevo, které používáme na výrobu houpaček pro děti, je tlakově impregnováno. Pro vás to představuje řadu výhod. Houpačka se dá proto nejen velmi rychle postavit, protože není nutný další nátěr; nová houpačka na zahradě je také skvěle chráněna proti větru i jiné nepřízni počasí.

Houpačky se hodí do každé zahrady

Samostatná houpačka nebo houpačka se skluzavkou se určitě vejde do každé zahrady. A nejen, že do tvé zahrady dokonale opticky zapadne, ale naše rozličné modely jsou vhodné i pro různé velikosti zahrady. Dvojhoupačka se skluzavkou nebo lezeckým modulem nabízí dětem spoustu příležitostí čelit sportovním výzvám a se svými kamarády se pořádně vyřádit. Pokud máš na zahradě hodně místa a chceš svým ratolestem poskytnout ještě více prostoru na hraní, dovádění a třeba i zabahnění, můžeš samozřejmě přidat i houpačku s pískovištěm. Možnosti jsou stejně rozmanité jako tvé děti!

S dřevěnou houpačkou na zahradě najdou děti všech věkových kategorií spoustu podnětů ke zdravému pohybu na čerstvém vzduchu. S houpačkovou konstrukcí se skluzavkou tak můžou nejdřív vylézt na podestu a pak z ní sklouznout dolů na zem. Nebo můžou na dvou sedátkách dřevěné dvojhoupačky pořádat divoká klání v houpání o závod. Aby si na své přišly nejen starší děti, ale aby se na houpačce mohlo bezpečně houpat i miminko, potřebuješ jen to správné příslušenství. Se sedátkem pro miminka je houpačka ideálně vybavena pro miminka a batolata, aby i ona mohla z výšky objevovat své okolí. Když trochu povyrostou, mohou společně se sourozenci nebo přáteli řádit na dvojhoupačce se skluzavkou. V našem e-shopu najdeš vhodný model pro každou rodinu a jakoukoli velikost zahrady!

Vlastnoručně sestavit houpačku – to dokáže každý

Kdo si chce sám postavit houpačku FATMOOSE, zvládne to snadno a rychle. Naše dřevěné houpačky zaujmou svým promyšleným designem a kvalitou a dají se velmi rychle postavit, protože obsahují jednoduchý a podrobný montážní návod. Aby si děti mohly na dřevěné houpačce v zahradě bezstarostně hrát, zajistíš jim maximální bezpečnost tím, že ji ukotvíš. Můžeš také pod ní rozprostřít gumovou dlažbu, která je obzvláště měkká a tlumí případné nárazy. Houpačková sedátka dvojhoupačky vyrobené ze dřeva lze potom snadno uzpůsobit věku dětí a představám tvé rodiny. Obzvláště aktivní děti si zase přijdou na své s hrazdou. A aby se mohlo na houpačce jemně pohupovat povětřím i miminko, jsou v e-shopu FATMOOSE k mání také některé bezpečné modely houpaček pro miminka. A kdo má rád větší rozmanitost, může postavit rovnou dětskou houpačku se skluzavkou nebo lezecký modul. Dřevěná houpačka je dokonalým doplňkem zahrady, který bude tvé ratolesti provázet po mnoho let!

#fatmoosemoment

Prohlédni si ty nejlepší zahradní výtvory našich spokojených zákazníků po celé Evropě! Máš už také na zahradě něco, co každého upoutá? Pak to sdílej s ostatními pod hashtagem #fatmoosemoment nebo pomocí níže umístěného tlačítka pro nahrávání.