O nás

Od fatmoose s láskou

fatmoose vyrábí úžasné dřevěné výrobky pro venkovní použití – nabízí vše od hracích věží přes houpačky až po pískoviště. fatmoose dělá všechno z lásky: z lásky k našim zákazníkům, výjimečnému designu, vysoké kvalitě i přirozeným vlastnostem dřeva.

Z lásky k zákazníkovi

Zákazník je pro nás králem. To je naší nejvyšší prioritou – a proto se každý den ptáme sami sebe: „Co by si od nás naši zákazníci přáli?" Abychom mohli splnit tvá očekávání, nebo je dokonce předčit, sázíme na kvalitu, bezpečnost, rychlé dodací lhůty a příjemné ceny.

Z lásky k výjimečnému designu

Milujeme pestré barvy a kreativní tvary. Proto denně vymýšlíme a vytváříme speciálně pro tebe nové designy. Sledujeme nejnovější trendy a jsme schopni ti nabídnout ty nejúžasnější výrobky.

Z lásky k vysoké kvalitě

fatmoose zpracovává pouze přírodní dřevo a vysoce kvalitní příslušenství. Všechno zboží od subdodavatelů je pečlivě kontrolováno, aby odpovídalo nárokům značky fatmoose.

Z lásky k přirozeným vlastnostem dřeva

Dbáme na přirozenou a udržitelnou produkci dřeva. Dřevo navíc potřebuje spoustu lásky, aby bylo ochráněno před napadením houbami, plísní či hnilobou i před nepříznivými povětrnostními vlivy. fatmoose proto dřevo ošetřuje vysoce kvalitní vodoodpudivou impregnací, jaká se používá i na hrací věže ve veřejných prostorách (školky, školy). Přirozeným způsobem se tak zvyšuje životnost a bezpečnost hrací věže. Prostě PERFEKTNÍ.

Paráda! fatmoose WackyWorld má svůj filmový debut u Disneye. Mrkněte na fantastickou jízdu Disney Junior Tour!