Dětský domečekThe perfect hideaway

Dřevěný dětský domeček na zahradu

Dřevěný dětský domeček na zahradě je ideálním útočištěm pro děti. Ve svém malém království se mohou schovávat, hrát si nebo si vzájemně vyměňovat tajemství. Dětský dřevěný domeček přirozeně splyne s tvou zahradou a i ve venkovním prostředí obzvláště dlouho vydrží.

Dětský domeček

Dětský domeček na zahradu od FATMOOSE

Dětský domeček na zahradu je středobodem kreativního hraní s kamarády nebo sourozenci. Ti nejmenší si tu mohou vytvořit své vlastní tajné útočiště, a přesto si celý den hrát na čerstvém vzduchu. Postavit si dětský domeček na zahradě vlastníma rukama bude určitě skvělý rodinný projekt. Na rozdíl od plastového provedení je zahradní dětský domeček ze dřeva mnohem odolnější vůči povětrnostním vlivům a navíc i přirozeně splyne s tvou zahradou. Vysoce kvalitní, impregnovaný dřevěný dětský domeček zaručeně pořádně dlouho vydrží. Dřevěný dětský domeček je tedy ideální oázou hraní do tvé zahrady. U FATMOOSE najdeš různé modely, které jistě vyhoví potřebám tvé rodiny. Dětské hřiště s dětským domečkem, dětský domeček se skluzavkou nebo dětský domeček s pískovištěm – v našem e-shopu najdeš ledacos.

Vlastnoruční montáž dětského domečku ze dřeva

Postavit si vlastní dětský domeček je s FATMOOSE opravdu snadné. Součástí dodávky je podrobný návod k sestavení a díky tlakově impregnovanému masivu již není třeba dětský domeček na zahradě dodatečně natírat. Ještě před montáží si naplánuj, jak můžeš dětský domeček na zahradě šikovně umístit, aby nevznikaly žádné překážky ve stavbě třeba kvůli kořenům nebo nerovnostem.

Aby byl dřevěný dětský zahradní domeček optimálně přizpůsoben přáním tvých dětí, najdeš v e-shopu FATMOOSE také vhodné příslušenství: od rozmanitých houpačkových sedátek pro tvůj dětský domeček s houpačkou, přes tabuli, na kterou se dají psát křídou tajné vzkazy až po sportovní basketbalové koše a spol. Postaráno je však i o bezpečnost tvých dětí. Pokud chceš ve svém dětském domečku se skluzavkou a houpačkou zajistit obzvlášť měkké přistání, jednoduše kolem dětského hřiště rozlož ochranné rohože. Pro ochranu před menšími zvířaty a kořeny si můžeš ke svému dětskému domečku s pískovištěm rovnou objednat i netkanou mulčovací textilii.

Vlastní království v dětském domečku se skluzavkou a houpačkou

Dají se tu budovat stavby z kostek, hrát si s kámoši nebo vařit v nádobí pro panenky – dětský domeček ze dřeva zkrátka slouží jako herní ráj i skutečná oáza pohody. Pokud tvé děti raději sportují a užívají si pohybu na čerstvém vzduchu, vyber si dětský domeček se skluzavkou nebo dětský domeček s houpačkou. Tady se děti opravdu dosyta vyřádí se sourozenci i kamarády a budou nacházet spoustu možností, jak do své hry začlenit nejrůznější nové prvky. Ti nejdvážní mohou dokonce zdolat i domeček na sloupech a kochat se odtud výhledem do zahrady.

U FATMOOSE se kromě zábavy a bezpečnosti přirozeně zaměřujeme také na neotřelý design – je stejně jedinečný a rozmanitý jako záliby tvých dětí. Proto jsme si dali za úkol neustále vyvíjet nové nápady, které jsou dokonale uzpůsobeny potřebám tvé rodiny. Mrkni zkrátka na náš e-shop a vyber si ideální model. U FATMOOSE najdeš něco vhodného pro jakkoli velkou zahradu – nabídka je stejně individuální jako ty, tvá rodina a tvůj životní styl.