Inspirováni
přírodou

Udělej dětem radost domečkem na sloupech od fatmoose

Pokud si tvé děti rády hrají na zahradě nebo je chceš povzbudit, aby trávily více času na čerstvém vzduchu, pak je dětský domeček na sloupech tou správnou volbou. Náš sortiment pokrývá nejrůznější potřeby – ať už je to sportovní domeček na sloupech s houpačkou a skluzavkou nebo útulný domeček na sloupech s pískovištěm. Stejně jako se neustále vyvíjejí tvé děti, mění se i jejich individuální potřeby. Svůj zahradní domeček na sloupech si proto můžeš snadno rozšířit o další herní prvky dětských hřišť z našeho sortimentu. Pískoviště, houpačka nebo hrací věž, zatraktivni herní zábavu na vlastní zahradě.

Pokud chceš, aby byl tvůj domeček na sloupech ještě osobitější, je to jistě skvělý společný projekt pro tebe a děti. S trochou barvy, světelných řetězů nebo sedacích polštářů můžeš vytvořit opravdový unikát. Zahradní domeček na sloupech se tak může stát třeba zajímavou výzkumnou stanicí nebo rájem uprostřed džungle. Díky tlakové impregnaci je již naše dřevo chráněno vůči nepřízni počasí a přispívá tak k dlouhé životnosti výrobku. A dokud naše domečky na sloupech působí dětem radost, pokládáme naši misi za splněnou!

Podporuj dětskou motoriku domečkem na sloupech se skluzavkou a houpačkou

Domeček na sloupech se skluzavkou a houpačkou je ideálním místem, kde si děti mohou otestovat své dovednosti a celkové limity. V bezpečí vlastní zahrady mohou využívat různé herní prvky, které přispívají k rozvoji kognitivních a motorických schopností. Můžeš své ratolesti sledovat, jak zdolávají podestu domečku na sloupech s lezeckou stěnou. Nebo je nech, aby se dosytosti přehrabovaly v písku a hledaly ukryté poklady nebo si stavěly hrady v domečku na sloupech s pískovištěm . U fatmoose nabízíme velký výběr domečků na sloupech pro děti – jsou stejně rozmanité jako záliby tvých ratolestí. Vyber si vhodný model v závislosti na věku dětí a velikosti zahrady. Na domečku na sloupech s výškou podesty 150 cm si můžou děti hrát spoustu let. Domeček na sloupech s houpačkou a skluzavkou nabízí ideální celkový balíček, protože tu najdou místo k dovádění i kamarádi a sourozenci. Pokud bys chtěl povrch dětského hřiště ještě více zabezpečit, najdeš v e-shopu fatmoose ochranné rohože proti pádu, které můžeš umístit pod domeček na sloupech. Pokud se rozhodneš pro koupi domečku na sloupech, u nás určitě najdeš to, co hledáš.

Vlastnoruční montáž domečku na sloupech

Náš podrobný montážní návod ti s projektem „vlastnoruční montáže domečku na sloupech“ pomůže – ale další pomocné ruce se vždycky hodí. Jakmile si připravíš všechno potřebné náčiní, projekt může okamžitě začít. Vzhledem k tomu, že je dřevo našeho domečku na sloupech tlakově impregnováno, nemusí se již natírat a můžeš se rovnou pustit do práce. Před zahájením montáže je však třeba pečlivě naplánovat, kam svůj model na zahradě umístíš. Můžeš se tak vyhnout potenciálním překážkám, jako jsou třeba kořeny, které by mohly stavbu domečku na sloupech se skluzavkou a pískovištěm zbytečně komplikovat.

Náš tip: pokud chceš svým dětem postavit domeček na sloupech vlastnoručně, je pro tebe samozřejmě jejich bezpečnost na prvním místě. V e-shopu fatmoose najdeš vše, co potřebuješ k bezpečnému a stabilnímu postavení domečku na sloupech se skluzavkou a pískovištěm, včetně potřebného ukotvení do země a netkané mulčovací textilie proti proniknutí škůdců.

Příslušenství k dětskému domečku na sloupech s osobitým šarmem

Pokud si chceš pořídit dětský domeček na sloupech, můžeš už při plánování vymýšlet, jakým příslušenstvím si ho pak individuálně vyšperkuješ. V závislosti na potřebách a preferencích svých dětí můžeš pro svůj zahradní domeček na sloupech vybrat nejrůznější vhodné příslušenství. Vyměň například houpací sedátko za dětskou houpačku pro miminka nebo přidej na lezeckou stěnu domečku na sloupech další lezecké chyty. Aby byl tvůj domeček na sloupech s výškou podesty 150 cm vždycky připraven na měkké přistání, nabízíme v našem e-shopu ochranné rohože proti pádu. Stačí si prohlédnout naši nabídku!

#fatmoosemoment

Prohlédni si ty nejlepší zahradní výtvory našich spokojených zákazníků po celé Evropě! Máš už také na zahradě něco, co každého upoutá? Pak to sdílej s ostatními pod hashtagem #fatmoosemoment nebo pomocí níže umístěného tlačítka pro nahrávání.