Inspirováni
přírodou

Příslušenství FATMOOSE

Zde, mezi příslušenstvím FATMOOSE, najdeš parádní prvky pro hrací věž, sestavenou podle tvých vlastních představ. Tady jsi králem a můžeš si vybírat mezi mnoha výraznými barvami, cool tvary a různými vlastnostmi. Tu nejlepší kvalitu najdeš u nás všude: ať už je to tlakově impregnované dřevo, povrchová úprava za použití nerezové oceli nebo volanty a dalekohledy z plastu – ve FATMOOSE vzdorujeme větru i dešti a zaručujeme ti tak skvělou zábavu po celý rok.

U nás najdeš nejen kvalitu, ale i styl. Senzační kombinace barev, kvalitní dřevo a cool vlastnosti, díky nimž si najde ve vaší zahradě místo i tvá individuální hrací věž. Vybere si tu každý, ať má jakkoliv hluboko do kapsy i jakkoliv velkou zahradu, takže se připrav i ty na senzační párty s FATMOOSE.

Příslušenství a ochrana

U FATMOOSE najdeš například příslušenství s integrovanou ochranou pro tvou hrací věž, jako například naše pískovište SandSeat se sklopným krytem v různých velikostech, který podobně jako naše ochranná fólie SmartFoil zaručí, že písek zůstane stále čistý. Naši bezpečnostní rohož SoftSafe L můžeš například položit pod houpačku nebo lezeckou věž. Najdeš tu také všechny zemní kotvy a vruty či úhlové kotvy.

Rozhodneš-li se pro našich pět lezeckých kamenů, které pak budeš vyhledávat podle senzačních barev a velikosti své ruky, můžeš zdolávat důmyslné lezecké cesty. A kdo chce mířit vysoko, pořídí si náš skvělý basketbalový koš HangRing. Aby sis při všem tom hraní udržel přehled o dění kolem, nabízí FATMOOSE bezva dalekohled DuoSpy XL, periskop SecretSpy a dokonce i teleskop SpecialsSpy, díky nimž a také díky cool volantům v úžasných barvách se dokážeš vymanévrovat z jakkoli zapeklité situace.

Samozřejmě se dá na tvou hrací věž FATMOOSE všechno snadno nainstalovat. A komu by se zachtělo ještě senzačních houpaček, geniálních skluzavek nebo podobných vychytávek, je u FATMOOSE opět naprosto správně.

Zde všechno funguje podle hesla „Zpět ke kořenům“, takže na tebe čeká pohodový cool design, který se dá snadno a rychle postavit.

#fatmoosemoment

Prohlédni si ty nejlepší zahradní výtvory našich spokojených zákazníků po celé Evropě! Máš už také na zahradě něco, co každého upoutá? Pak to sdílej s ostatními pod hashtagem #fatmoosemoment nebo pomocí níže umístěného tlačítka pro nahrávání.