PříslušenstvíUnique like your kids

Láska k detailu

FATMOOSE ti nabízí nekonečné množství doplňků a příslušenství. Vytvoř si svou vlastní hrací věž nebo houpačka FATMOOSE ideální pro docela malé i starší děti. Naše dětská hřiště pocházejí z vlastní výroby, kde klademe důraz na dlouhou životnost dřeva a vysokou kvalitu. Spousta různých variant hraní, které nabízejí dřevěné zahradní houpačky, zkrátka každého přesvědčí.

Příslušenství

Stránka
Stránka

Příslušenství FATMOOSE

Zde, mezi příslušenstvím FATMOOSE, najdeš parádní prvky pro hrací věž, sestavenou podle tvých vlastních představ. Tady jsi králem a můžeš si vybírat mezi mnoha výraznými barvami, cool tvary a různými vlastnostmi. Tu nejlepší kvalitu najdeš u nás všude: ať už je to tlakově impregnované dřevo, povrchová úprava za použití nerezové oceli nebo volanty a dalekohledy z plastu – ve FATMOOSE vzdorujeme větru i dešti a zaručujeme ti tak skvělou zábavu po celý rok.

U nás najdeš nejen kvalitu, ale i styl. Senzační kombinace barev, kvalitní dřevo a cool vlastnosti, díky nimž si najde ve vaší zahradě místo i tvá individuální hrací věž. Vybere si tu každý, ať má jakkoliv hluboko do kapsy i jakkoliv velkou zahradu, takže se připrav i ty na senzační párty s FATMOOSE.

Příslušenství a ochrana

U FATMOOSE najdeš například příslušenství s integrovanou ochranou pro tvou hrací věž, jako například naše pískovište SandSeat se sklopným krytem v různých velikostech, který podobně jako naše ochranná fólie SmartFoil zaručí, že písek zůstane stále čistý. Naši bezpečnostní rohož SoftSafe L můžeš například položit pod houpačku nebo lezeckou věž. Najdeš tu také všechny zemní kotvy a vruty či úhlové kotvy.

Rozhodneš-li se pro našich pět lezeckých kamenů, které pak budeš vyhledávat podle senzačních barev a velikosti své ruky, můžeš zdolávat důmyslné lezecké cesty. A kdo chce mířit vysoko, pořídí si náš skvělý basketbalový koš HangRing. Aby sis při všem tom hraní udržel přehled o dění kolem, nabízí FATMOOSE bezva dalekohled DuoSpy XL, periskop SecretSpy a dokonce i teleskop SpecialsSpy, díky nimž a také díky cool volantům v úžasných barvách se dokážeš vymanévrovat z jakkoli zapeklité situace.

Samozřejmě se dá na tvou hrací věž FATMOOSE všechno snadno nainstalovat. A komu by se zachtělo ještě senzačních houpaček, geniálních skluzavek nebo podobných vychytávek, je u FATMOOSE opět naprosto správně.

Zde všechno funguje podle hesla „Zpět ke kořenům“, takže na tebe čeká pohodový cool design, který se dá snadno a rychle postavit.