Inspirováni
přírodou

Doplňky k houpačkám od FATMOOSE

Jedinečný výběr doplňků k houpačkám najdeš zde u FATMOOSE! Pokud si totiž objednáš senzační hrací věž FATMOOSE, dostaneš k ní rovnou tu správnou houpačku. A protože FATMOOSE na svých úžasných pevných hracích věžích nabízí vždy místo pro dvě houpačky, můžeš si na to druhé vybrat některou z nepřeberného množství mnoha skvělých houpaček. Zaručeny jsou u nás houpačky jakékoli tvaru, efektní výběr barev i prvotřídní ceny. To je bomba!

Jestli dáváš přednost klasické nabídce, doporučujeme náš špičkový sortiment tradičních houpaček. Klidně se porozhlédni! Objevíš například naši dřevěnou houpačku RetroRider, která na tebe dýchne skutečným vintage šarmem, nebo houpačku Classic Rider s nápadně červeným sedátkem. V naší široké nabídce doplňků k houpačkám máme i výrobky z odolné gumy nebo houpačky s elastickým sedátkem.

Chceš-li něco originálnějšího, řekne ti na to FATMOOSE jediné: Tak na co čekáš! Vyzkoušej naše cool talířové houpačky z plastu nebo dřeva. Zábava pro celou rodinu je zaručena s naší houpačkou v podobě hnízda FamilyRider a pro toho, kdo touží předvádět parádní umělecké kousky, doporučujeme naši houpačku z pneumatiky EasyRider, a to jak vodorovnou, tak i svislou.

Pro geniální akrobaty mezi vámi nabízíme místo klasické houpačky také hrazdu a gymnastické kruhy. Tohle už je opravdu pořádně netradiční pohoupání! Pro lezce tělem i duší nabízí FATMOOSE také šplhací lana LineUp nebo StepUp a dále také mega úžasné provazové žebříky.

A pro ty nejmenší se u nás najde s houpačkami pro miminka také ledacos k prozkoumání a pro radost! Klidně mrkni na naši nabídku!

FATMOOSE má v jedné věci jasno: vše musí jít snadno a rychle. Z tohoto důvodu poskytujeme vždy jednoduché instrukce, jak hrací věž nebo houpačku rychle a jednoduše sestavit.

Design výrobků FATMOOSE je vždy nekomplikovaný, nekonvenční a velmi stylový, obohatí každou zahradu. Široká nabídka navíc vychází vstříc jakémukoli rozpočtu. FATMOOSE slibuje vždy prvotřídní vzhled, vynikající kvalitu a zábavu za každého počasí. Z tohoto důvodu si můžeš vybírat mezi senzačními barvami, cvičit na tlakově impregnovaném dřevě a po celý rok používat houpačku odolnou proti povětrnostním vlivům.

#fatmoosemoment

Prohlédni si ty nejlepší zahradní výtvory našich spokojených zákazníků po celé Evropě! Máš už také na zahradě něco, co každého upoutá? Pak to sdílej s ostatními pod hashtagem #fatmoosemoment nebo pomocí níže umístěného tlačítka pro nahrávání.